Reklamka

Grafika, tisk, výroba...

VÉČKO nejsou jen videa, děláme reklamu a marketing – a to už víc než 15 let. Videa jsou jen jedním z „puzzlíků“ do skládačky našich reklamních služeb.

Pro klienty děláme loga, grafiku, tiskneme nebo třeba polepujeme auta – prostě vše, co dnes každá firma ke své prezentaci potřebuje. Už jsme postavili od úplného základu hodně firemních image a baví nás to!

Marketing

Kampaň musí mít hlavu, i patu...

Vše začíná pochopením podnikání klienta. Jedině tak, můžeme „postavit“ fungující marketing. Proto nejraději spolupracujeme s klienty dlouhodobě, s jasně daným konceptem a cílem. Pak se dá, i za relativně malé investice, dosahovat zajímavých výsledků.

Investice do reklamy, nesmí být nikdy jen výstřelem do tmy!

VÉČKO.tv Grafika DTP

Grafika DTP

Od vizitky po megaboard...

Grafika a sazba tiskovin pro nás nejsou problém. Umíme letáky, katalogy, třeba i časopis. Grafickým návrhem to ale nekončí, je potřeba to taky vyrobit.

Děláme digitální i ofsetový tisk, potisk předmětů, řezanou grafiku, plotrový tisk atd.

VÉČKO.tv výroba reklamy

Výroba reklamy

Logo na hrnek, na auto i na fasádu...

Potřebujete reklamní předměty s logem firmy nebo rollupy na výstavu, či vyrobit osvětlené logo na fasádu firemního sídla?

Co vám "nakreslíme", taky vyrobíme!

 

Event na klíč

Zajistíme společenské akce...

U realizace společenských akcí „na klíč“ se krásně protne vše, co VÉČKO nabízí. Od prvotní pozvánky, přes promo a moderaci, až k video a foto výstupu z akce. Je to balíček do sebe zapadajících služeb!

Jako ukázku, se podívejte na video ze společenské akce, kompletně realizované pod naší taktovkou pro VIP klientelu, u příležitosti prodeje netradiční nemovitosti, společností WOW Reality...

Instagram

Sleduj VÉČKO.tv

Zajímá tě, na čem právě pracujeme nebo jak se bavíme ve volném čase? Pokud ano, tak sleduj náš Instagram a buď s VÉČKO.tv v kontaktu...