Štáb VÉČKO.tv

Pro vaše společenské akce...

Pořádáte společenskou akci pro veřejnost? Nebo naopak soukromou či firemní akci pro uzavřenou společnost? Tak právě vám nabízíme koncept v podobě štábu (kameraman a moderátor/reportér) lifestyle pořadu VE VÍRU a vytvoření komentované video-reportáže z vaší akce...

Proč VIDEO?

Ideální materiál pro sociální sítě...

Komentovaná video-reportáž je skvělá pro potřeby vašeho PR – pro prezentaci na sociálních sítích a vašich webových stránkách, nebo v případě soukromé akce, jen pro interní účely (jako vzpomínka pro hosty akce – video určené jen pro předem specifikovanou skupinu diváků)

VÉČKO.tv rozhovor

Proč od nás?

Děláme videa, která nejsou němá...

Když budete „Googlit“, jistě najdete hodně firem, které vám vytvoří z akce velmi krásné video záběry. V naprosté většině se ale jedná jen o hezké „obrázky“ s hudebním podkresem. Naše přidaná hodnota spočívá v moderátorovi/reportérovi přímo v místě konání vaší akce.

Moderátor provede diváky videa mluveným slovem, vyzpovídá na kameru důležité osoby (interprety/promotéry/pořadatele/VIP a pod.) ale i běžné hosty pro lepší dokreslení atmosféry akce. Taková komentovaná video-reportáž má pak pro diváka mnohem větší sdělovací hodnotu a tím i efekt pro vás - pořadatele.

VÉČKO.tv rozhovor

Jak to funguje?

Světla, kamera, akce...

Moderátor, společně s kameramanem, dorazí na vámi pořádanou akci a vytvoří, (dle předem dohodnutých podmínek) obrazový a komentovaný video výstup. Ten je následně zpracován ve střižně dle vašich požadavků, doplněn například o loga sponzorů či partnerů akce a jeho finální podoba vám je předána k volnému užití (pro web, Facebook atd.).

Po domluvě je také možné video-reportáž prezentovat i v rámci sociálních sítí VÉČKO.tv, které aktuálně sleduje dohromady přes 20.000 sledujících a tím získáte nový dosah, mimo vaši komunitu.

VÉČKO.tv neveřejné video

Chci NEveřejné video

Diskrétnost je samozřejmostí...

I s tímto požadavkem se setkáváme. Štáb VÉČKO.tv je možné objednat i na soukromé akce s uzavřenou společností. (firemní večírky, soukromé oslavy a podobně). Zde je přímo nežádoucí, aby bylo video veřejně přístupné každému. Výsledný video výstup bude předán jen organizátorům dané akce pro soukromé účely a nebude nikde veřejně prezentován!

V případě firemní akce, může být video prezentováno například jen v rámci firemní intranetové sítě, kde ho uvidí jen osoby s povoleným přístupem nebo na naší webové stránce, skryté pod heslem.

VÉČKO.tv ceny

Kolik to stojí?

Cenu si částečně určíte vy...

Každá společenská akce je jiná, a to ovlivňuje i výslednou podobu reportáže, její náročnost a tedy i cenu. Je potřeba si předem ujasnit vaše požadavky, co od naší práce očekáváte. Roli v ceně hraje například délka trvání akce, požadovaná stopáž videa, počet rozhovorů a mluvených komentářů, ale i zaměření akce a místo jejího konání.

Pro vaši orientační představu, k finální kalkulaci se odrážíme od ceny 15.000,- Kč bez DPH.

Vyhrazujeme si právo odmítnout účast na takové akci, u které je předpoklad možného negativního dopadu na značku VÉČKO.tv
(tím myšleno, politicky zaměřené akce nebo akce v rozporu s dobrými mravy, zákony ČR, a pod.)

Doplňkové služby na vaši akci:

Se společenskými akcemi máme bohaté zkušenosti a umíme vám zajistit nejen výše popsané video, ale i další služby s tím spojené...

Umíme společenskou akci i kompletně zařídit, tzv. na klíč:

Instagram

Sleduj VÉČKO.tv

Zajímá tě, na čem právě pracujeme nebo jak se bavíme ve volném čase? Pokud ano, tak sleduj náš Instagram a buď s VÉČKO.tv v kontaktu...